Kullanım Koşulları


Son güncellenme tarihi: 30 Nisan 2016

massilver.com’a hoş geldiniz!

Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi kullandığınız için teşekkür ederiz.
Bu sitede yayınlanan ürün ve içerikler Molla Fenari Mahallesi, Vezirhan Caddesi, Vezirhan İçi No:33 Fatih - İstanbul adresinde bulunan MAS Silver tarafından sağlanır.

Servislerimizi kullanarak, buradaki şartları kabul etmiş olursunuz. Lütfen bu şartları dikkatlice okuyunuz.

Servilerin Kullanımı;
Serviler kapsamında size sunulan tüm politikalara uymalısınız.
Servislerimizi kötüye kullanmayın. Örneğin, sitemize müdahale etmeyin veya sağladığımız arayüz ve talimatların dışında başka bir yöntemle erişmeye çalışmayın. Yürürlükteki yasalar ve düzenlemeler dahil olmak üzere, servislerimizi sadece yasaların izin verdiği şekilde kullanabilirsiniz.
Servislerimizi kullanmanız size servilerimizin veya eriştiğiniz içerikteki hiçbir fikri mülkiyet hakkının sahipliğini vermez. Sahibinden izin almadığınız veya yasalarca izin verilmediği takdirde bu sitedeki içeriği kullanamayabilirsiniz. Bu şartlar, size servislerimizde yer alan yazılı veya görsel içerikleri veya logoları kullanma hakkını vermez. Servislerimi ile birlikte görüntülenen hiçbir yasal uyarıyı kaldırmayın, üzerini kapatmayın ve değiştirmeyin.
Servislerimizi kullanmanızla bağlantılı olarak size hizmet duyuruları, yönetim amaçlı iletiler ve diğer bilgileri gönderebiliriz. Bu iletişimlerden bazılarını devre dışı bırakmayı seçebilirsiniz.
Servislerimizin bazıları mobil cihazlarda kullanılabilir. Bu Hizmetleri dikkatinizi dağıtacak ve trafik veya güvenlik yasalarına uymanıza engel olacak biçimde kullanmayın.

Servislerimiz dahilinde yayınlanan tüm yazılı ve görsel içeriklerin tüm hakları saklıdır. massilver.com bu içerikleri size haber vermeden değiştirebilir veya yayından kaldırabilir. Burada belirtilenler haricinde herhangi bir hizmet veya servis vaadinde bulunmuyoruz.
massilver.com ve servislerinin kullanımından doğabilecek maddi veya manevi kayıplardan sorumlu tutulamaz.

Íşbu şartlardan doğan herhangi bir anlaşmazlık durumunda massilver.com hukuki haklarını savunmak hakkına sahiptir. Bu konuda açılabilecek herhangi bir davada Ístanbul/TÜRKİYE de bulunan mahkemelere başvurulur ve siz de bu mahkemelerin yargı yetkilerini kabul etmektesiniz.

Eğer bu kullanım koşulları hakkında soru veya yorumunuz var ise [email protected] adresine mail gönderebilirsiniz veya buradaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.