Kurumsal


2012 yılında, piyasada mevcut gümüş takıların kalitesini yukarı çekmek, ‘gümüş mücevher’ kavramını piyasaya oturtmak ve Türk gümüş takı işçiliğini Dünya çapında tanıtmak için kurulan MASSILVER; eşsiz tasarımlara sahip gümüş mücevherat gruplarındaki üretimiyle hızla başarı basamaklarını tırmanıyor.

MASSILVER üretimini, Vizyon Park'ta bulunan ileri teknolojik altyapıya sahip fabrikasında üstün makine parkuru ve işlerinde uzman bir kadro ile gerçekleştiriyor. MASSILVER; aynı zamanda Çemberlitaş’ta bulunan 5 katlı 300m2'lik toptan satış merkezi ile yurtiçi ve yurtdışı pazarlama çalışmalarını yürütmektedir. Firmanın ihracat markası olan DIAMAS, kısa süre içinde deneyimli ihracat ekibi ile Hong Kong, Las Vegas, İtalya, İspanya, Dubai ve İstanbul gibi yurtiçi/yurtdışı fuarlara katılıp kısa zamanda 30'u aşkın ülkeye ihracat yapma başarısı göstermiştir.

Temel prensibi; gümüş mücevher alanında trend belirleyici konumda bulunmak ve mücevherat kalitesinde, yüksek işçilikli gümüş ürünleri, Türkiye başta olmak üzere Dünya’nın dört bir yanındaki müşterilerinin beğenisine sunmaktır.

MASSILVER; yıl içinde sürekli ve öncü yeni koleksiyonlar tasarlayıp müşteri memnuniyetini en üst seviyelerde tutması bakımından sektörün örnek markalarından biri olmaktadır. Bugünü değil yarınları düşünen bir anlayışa sahip olan MASSILVER, geleceğe sizlerle birlikte emin adımlarla ilerliyor.